Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie kupię meble na wymiar?

Utworzony przez Piotr, 6 kwietnia 2013 r. o 10:33
Ja zaprojektowałam sobie meble sama, wysłałam projekt do kilku firm i poprosiłam o wstępną wycenę, w rezultacie zdecydowałam się na vestigio-meble.pl mają dobrą opinię i zaproponowali mi rozsądzną cenę oraz czas oczekiwania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My meble kuchenne na wymiar zamawialiśmy z formy Wosmebl ->  ***s://wosmebl.pl/ Meble wykonane są w wysokiej jakości, a do tego prezentują się rewelacyjnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamawiałam meble w firmie ***LUVIOmeble.pl   i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę świetnie wykonane a jednocześnie bardzo miła współpraca z firmą, można liczyć na wiele ciekawych inspiracji z ich strony, jednocześnie są oczywiście otwarci na potrzeby klientów i zawsze mają coś atrakcyjnego do zaproponowania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że dobrym wyborem będzie Studio Wiking. Firma jest już od bardzo dawna obecna na rynku w Szczecinie i faktycznie jest w stanie zagwarantować bardzo dobry wybór mebli kuchennych, mogą oczywiście różne rodzaje mebli wykonać pod kątem dostępnych rozmiarów, tak by konstrukcje na wymiar przygotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamawiałam meble do swojej kuchni od firmy Zov Kuchnie . Na początku nie wiedziałam czego chcę. Nie mogłam zdecydować się na konkretną kolorystykę. Jednym słowem, trzeba się było ze mną nieźle namęczyć. Ale dali radę i jestem im za to niezmiernie wdzięczna :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre meble, krótko mówiąc robią w Luvio. W Warszawie terminowy producent, własny dział projektowy, sporo podpowiedzi aranżacyjnych masz przy standardowej współpracy. Warto, bo ogarniają dowolne pomysły tak, żebyś uzyskał maksymalną użyteczność nieruchomości.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja po swoich złych doświadczeniach z meblami na wymiar, nigdy więcej takich nie kupię - może trafiłam na złego wykonawcę. Teraz wolę sprawdzone rozwiązania, a fajne meble możesz kupić tutaj: ***s://***mirjan24.pl/13-meble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...